Śląsk, halerz, 1422-1435

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, halerz, 1422-1435

Śląsk, halerz, 1422-1435

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:18:00
153297
Opis: Śląsk - hrabstwo Kłodzkie - Půta z Častolowic 1422-1434, halerz, 1422-1435, Kłodzko, Gotycka litera G, po bokach dwie kropki / Lew czeski w lewo
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.18 g, bardzo ładnie zachowany, patyna, rzadka odmiana
Literatura: Frynas B.Kla.1.1.a, Kop. 5973, Fbg 464

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 272

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  135 zł
7)  125 zł