Niemcy, denar krzyżowy, X w.
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar krzyżowy, X w.
Cena wylicytowana: 165 zł
151678
| Opis: |
Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X w., Fronton świątyni z kolumnami / Krzyż z kulkami w kątach |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 21 mm, 1.44 g, gięty |
Dbg 1325, Gum.CNP typ I |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 342
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 150 zł
4) 95 zł
5) 90 zł
| min |