Niemcy, denar, 985-995
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, denar, 985-995
Cena wylicytowana: 320 zł
151610
| Opis: |
Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - ks. Henryk II Kłótnik 955-976 / 985-995, denar, 985-995, mincerz Mauro, Krzyż z kółkiem i dwiema kulkami w kątach / Dach kaplicy, pod nim MAO |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 22 mm, 1.73 g, gięty, patyna |
Hahn 22f1.4 |
Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 195
1) 320 zł
2) 310 zł
3) 280 zł
4) 260 zł
5) 65 zł
6) 60 zł
| min |