Cesarstwo Rzymskie, follis, 318-320
Zakończenie: 15-02-2018 21:02:20
153355
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, 318-320, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w lewo, IMP LICINIVS AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, IOVI CONSERVATORI AVGG, w polu wieniec i A, w odcinku SMK |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 3.65 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 9 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 131