Cesarstwo Rzymskie, follis, 322-325
Zakończenie: 15-02-2018 21:00:20
153348
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 322-325, Ticinum, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: W wieńcu VOT XXX / U, D N CONSTANTINI MAX AVG, u dołu TT |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 2.82 g, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 167 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 157