Cesarstwo Rzymskie, follis, 320-321
Zakończenie: 15-02-2018 21:00:00
153357
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 320-321, Ticinum, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: W wieńcu VOT XX, D N CONSTANTINI MAX AVG, u dołu ST |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 2.82 g, bardzo ładny, zielona patyna |
| Literatura: | RIC 140 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 100