Cesarstwo Rzymskie, follis, 314-315

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 20:57:20
153336
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 314-315, Lugdunum (Lyon), Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CONSTANTINVS P F AVG, Rw: Sol stojący w lewo, trzymający glob, SOLI INVICTO COMITI, w polu T-F, odcinku PLG
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.33 g, resztki srebrzenia, jasnobrązowa patyna
Literatura: RIC 17

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 214

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł