Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 270
Zakończenie: 15-02-2018 20:53:20
153335
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Kwintyliusz 270, antoninian, 270, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M AVR CL QVINTILLVS AVG; Rw: Laetitia stojąca w lewo, trzymająca wieniec i kotwicę, LAETITIA AVGG, w odcinku XII |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz 3.25 g, uszkodzenie krążka na rewersie |
| Literatura: | RIC 22 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 209