Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 276-282

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 20:52:20
153332
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus 276-282, antoninian, 276-282, Ticinum, Aw: Popiersie cesarza z tarczą i włócznią w lewo, VIRTVS PROBI INVICTI AVG; Rw: Securitas stojąca w lewo, wsparta na kolumnieSECVRIT PERP, w polu I, w odcinku VIXXI
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.44 g, ładnie zachowany i rzadki, patyna
Literatura: RIC 527 (R)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 160

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  120 zł