Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 256-257
Zakończenie: 15-02-2018 20:50:40
152703
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Salonina (żona Galiena), antoninian, 256-257, Rzym, Aw: Głowa w prawo i napis SALONINA AVG, Rw: Stojąca w lewo Juno, trzymająca paterę i berło, wokoło IVNO VICTRIX |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 3.34 g, patyna |
| Literatura: | RIC 31 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 283