Cesarstwo Rzymskie, denar, 163
Zakończenie: 15-02-2018 20:39:40
152685
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Lucjusz Werus 161-169, denar, 163, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP L VERVS AVG, Rw: Stojąca w lewo Providentia, trzymająca glob i róg obfitości, wokoło PROV DEOR TR P III COS II |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 3.28 g, ciemna patyna |
| Literatura: | RIC 491 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 297