Polska, brakteat anonimowy

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, brakteat anonimowy

Polska, brakteat anonimowy

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2018 21:24:00
150256
Opis: Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat anonimowy, Wieża bramna z czterema blankami, w prześwicie słup
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15 mm, 0.19 g, patyna
Literatura: Fbg 887, Saurma-Jeltsch 166

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 82

1)  90 zł