Polska, brakteat anonimowy
Zakończenie: 15-02-2018 21:24:00
Polska, brakteat anonimowy
150256
| Opis: | Polska - Śląsk - Dolny Śląsk, brakteat anonimowy, Wieża bramna z czterema blankami, w prześwicie słup |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 15 mm, 0.19 g, patyna |
| Literatura: | Fbg 887, Saurma-Jeltsch 166 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 107