Polska, medal zaślubinowy delfina francuskiego Ludwika z Marią Józefą córką Augusta III, 1747

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:50:20
152486
Opis: Polska - August III 1733-1763, medal zaślubinowy delfina francuskiego Ludwika z Marią Józefą córką Augusta III, 1747, autorstwa Duviviera, Aw: Popiersie króla Francji Ludwika XV, wokoło napis LUD XV REX CHRISTIANISS, Rw: Popiersia małżonków vis a vis, wokoło napis LUD DELPHINT ET MARIAE JOS POL REGIS ELECT SAX FILIAE CONNUBIUM, w odcinku u dołu IX FEBRUARII M DCC XLVII
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 42 mm, uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: H.-Cz. -

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 804

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  400 zł
4)  220 zł
5)  210 zł