Niderlandy, talar (rijksdaalder), 1621

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:14:20
152991
Opis: Niderlandy - Geldria, talar (rijksdaalder), 1621
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delm. 938, Purmer Ge73, Dav. 4828

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 276

1)  260 zł
2)  240 zł
3)  150 zł
4)  115 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  90 zł