Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1638

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 22:13:40
152989
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, patagon, 1638, Antwerpia
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: mennicze pęknięcie krążka, patyna
Literatura: Dav. 4462, Delm. 293

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 282

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  95 zł
6)  90 zł