Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:52:20
152721
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian, 274, Ticinum, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP C AVRELIANVS AVG, Rw: Stojący w lewo Sol, wznoszący ręke ku niebiosom, w drugiej trzymając glob, w polu gwiazdka, wokoło ORIENS AVG, w odcinku u dołu QXXT
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.31 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 151

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 239

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  85 zł
6)  75 zł