Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 239

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:46:20
153031
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Gordian III 238-244, antoninian, 239, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis IMP CAES M ANTO GORDIANVS AVG, Rw: Liberalitas stojąca w lewo, trzymająca abakus i róg obfitości, LIBERALITAS AVG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.86 g, subtelna patyna
Literatura: RIC 36

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 230

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  85 zł
4)  60 zł