Cesarstwo Rzymskie, denar, 235-236

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:45:40
153026
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymin I Trak 235-238, denar, 235-236, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP MAXIMINVS PIVS AVG; Rw: Providentia stojąca w lewo, trzymająca różdżkę nad globem oraz róg obfitości, PROVIDENNTIA AVG
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.09 g, patyna
Literatura: RIC 13

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 194

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł