Republika Rzymska, denar, 136 pne

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:37:20
152716
Opis: Republika Rzymska - Cn. Lucretius Trio 136 pne, denar, 136 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią TRIO, przed nią X; Rw: Dwaj dioskurowie na koniach w galopie w prawo, pod nogami CN LVCR, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.79 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 237/1a

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 250

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł