Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1.000 marek, 15.03.1923

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 08-02-2018 21:05:40
152496
Opis: Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939 - Der Senat der Stadtgemeinde Danzig, 1.000 marek, 15.03.1923, numeracja 067936
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, zaokrąglone rożki, banknot po konserwacji
Literatura: Miłczak G4, Jabł. 3728, Podczaski WD-101.B.1, Ros. 795

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 506

1)  330 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  240 zł