Polska, ternar, 1616

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, ternar, 1616

Polska, ternar, 1616

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:09:00
151173
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ternar, 1616, Gdańsk, Aw: Orzeł Prus Królewskich, Rw: tarcza miejska, nad nią cyfra III
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: CNG 146.II, Kop. 7469 (R5)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 384

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  330 zł
4)  200 zł
5)  160 zł
6)  120 zł