Polska, trojak, 1597

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1597

Polska, trojak, 1597

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:08:00
151228
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1597, Wilno, u dołu głowa wołowa (mistrza menniczego Szymona Lidmana) i herb Chalecki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.97.2.a (R), Ivanauskas 5SV52-28 (R)

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 236

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  75 zł