Polska, denar, 1580

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1580

Polska, denar, 1580

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 22:05:20
151171
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, denar, 1580, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNG 126.II, Kop. 7417 (R4), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 210

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł