Cesarstwo Rzymskie, follis, 318-319

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 21:54:20
151186
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz II 317-324 - jako cezar, follis, 318-319, Rzym, Aw: Popiersie cezara w prawo, LICINIVS IV NOB C; Rw: Roma siedząca w prawo, z tarczą na kolanach, na której inskrypcja XV, ROMAE AETERNAE, w polu P-R, w odcinku RQ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 19 mm, 3.52 g, rzadki, ładny, patyna
Literatura: RIC 154 (R3)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 132

1)  125 zł
2)  120 zł