Cesarstwo Rzymskie, follis, 313-315

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 21:52:00
151180
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 313-315, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CONSTANTINVS P F AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający koronującą go Wiktorię na globie i berło, u stóp przed nim orzeł z wieńcem w dziobie, IOVI CONSERVATORI, w polu po prawej Δ, w odcinku SIS
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 22 mm, 3.10 g, rzadki, patyna
Literatura: RIC 5

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 191

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  110 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł