Cesarstwo Rzymskie, follis, 295-296

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 21:49:40
151212
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herculeus 286-310, follis, 295-296, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C M A MAXIMIANVS P F AVG; Rw: Maksymian w zbroi stojący w prawo otrzymuje od Jupitera trzymającego berło, stojącego w lewo, Wiktorię na globie, CONCORDIA MILITVM, w polu K∆
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 21 mm, 3.12 g, gruba zielona patyna
Literatura: RIC 13

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 198

1)  55 zł
2)  50 zł