Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 292-294
Zakończenie: 11-01-2018 21:48:40
151216
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Dioklecjan 284-305, antoninian, 292-294, Lyon, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP DIOCLETIANVS AVG, Rw: Jowisz siedzący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, IOVI AVGG, w odcinku A |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 4.01 g, miejscowa patyna |
Literatura: | RIC 34 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 133