Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 290-292

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 11-01-2018 21:48:20
151215
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Dioklecjan 284-305, antoninian, 290-292, Lyon, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej i z berłem w lewo, IMP DIOCLETIANVS AVG, Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie oraz berło, IOVI AVGG, w odcinku A
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.40 g, miejscowa patyna
Literatura: RIC 28

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 130

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  55 zł
7)  50 zł