Szwecja, 1/12 skilinga, 1805

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Szwecja, 1/12 skilinga, 1805

Szwecja, 1/12 skilinga, 1805

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:19:00
150973
Opis: Szwecja - Gustaw IV Adolf 1792-1809, 1/12 skilinga, 1805
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku NGC z oceną AU 58 BN, bardzo ładna patyna
Literatura: KM 563

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 259

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  65 zł