Niderlandy, talar (Bourgondische rijksdaalder), 1592

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 22:13:20
205188
Opis: Niderlandy - Geldria, talar (Bourgondische rijksdaalder), 1592
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.53 g, miejscowa patyna
Literatura: Dav. 8822, Delmonte 803, Verk. 7.1

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 212

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  400 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  185 zł