Polska, 500 złotych, 1986
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 500 złotych, 1986
Cena wylicytowana: 105 zł
150882
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1986, Warszawa, Władysław I Łokietek |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby '750', nakład: 8.000 sztuk, moneta w pudełku NBP, stempel lustrzany, bardzo ładna moneta, delikatna patyna |
Parchimowicz 327 |
Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 137
1) 105 zł
2) 100 zł
3) 95 zł
4) 85 zł
5) 75 zł
| min |