Polska, 200 złotych, 1982
Zakończenie: 04-01-2018 21:55:40
Polska, 200 złotych, 1982
150875
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1982, Warszawa, Bolesław III Krzywousty |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby '750', nakład: 12.000 sztuk, moneta w pudełku NBP, stempel lustrzany, delikatna patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 315 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 114