Polska, 200 złotych, 1981
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 200 złotych, 1981
Cena wylicytowana: 145 zł
150877
| Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1981, Warszawa, Bolesław II Śmiały |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro próby '750', nakład: 12.000 sztuk, moneta w pudełku NBP, stempel lustrzany, delikatna patyna |
Parchimowicz 312 |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 150
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 130 zł
4) 125 zł
5) 90 zł
6) 75 zł
| min |