Polska, 100 złotych, 1977
Zakończenie: 04-01-2018 21:50:00
Polska, 100 złotych, 1977
150906
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1977, Warszawa, Zamek Królewski na Wawelu |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby '625', nakład 30.000 sztuk, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania, wybita stemplem lustrzanym, w oryginalnym pudełku, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 279 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 112