Polska, 5 złotych, 1936
Zakończenie: 04-01-2018 21:40:00
Polska, 5 złotych, 1936
205163
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | kolorowa patyna na awersie |
| Literatura: | Parchimowicz 118c |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 157