Polska, halerz, 1750 FWôF

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, halerz, 1750 FWôF

Polska, halerz, 1750 FWôF

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 21:31:20
150995
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety sasko-polskie, halerz, 1750 FWôF, Drezno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 619, Merseb. 1765

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 176

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  44 zł