Węgry, brakteat, I połowa XIII w.
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 65 zł
151009
| Opis: |
Węgry, brakteat, I połowa XIII w., jeździec na koniu w prawo |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 0.21 g |
Huszár 195, Frynas H.18.50 |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 260
1) 65 zł
2) 60 zł
| min |