Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 04-01-2018 21:03:40
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
204997
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., Krzyz patriarchalny z kulkami w kątach / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro , gięty |
| Literatura: | Dbg 1339, Gum.CNP typ V, Str. 24 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 131