Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 04-01-2018 21:03:00
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
204991
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, XI w., Krzyz prosty z kółkami i kulkami w kątach / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro , gięty, pęknięty |
| Literatura: | Dbg 1347, Gum.CNP typ VI, Str. 23 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 118