Niemcy, denar krzyżowy, początek XI w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 21:02:40
204988
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, początek XI w., Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro , gięty, patyna
Literatura: Dbg 1330, Gum.CNP typ II, 428-429

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 152

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  40 zł
4)  32 zł