Niemcy, denar krzyżowy, początek XI w.
Zakończenie: 04-01-2018 21:02:20
204985
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, początek XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro , gięty |
| Literatura: | Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 114