Niemcy, denar krzyżowy, początek XI w.
Zakończenie: 04-01-2018 21:01:20
204976
| Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, początek XI w., Kapliczka z pięcioma kulkami wewnątrz / Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro , gięty |
| Literatura: | Dbg 1330, Gum.CNP typ II |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 153