Niemcy, denar
Zakończenie: 04-01-2018 21:00:00
Niemcy, denar
205003
| Opis: | Niemcy - Frankonia - Otto I - Otto III 962-1002, denar, Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż prosty z kulkami w kątach |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro , gięty, patyna |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 103