Tauryda, pieniądz, XV w.
Zakończenie: 04-01-2018 20:56:00
Tauryda, pieniądz, XV w.
204928
| Opis: | Tauryda - Kaffa pod zarządem genueńczyków, pieniądz, XV w., Aw: Schematyczny zamek genueński w obwódce perełkowej; Rw: Tamga tatarska w obwódce perełkowej |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.71 g |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 160 zł
Ilość odsłon: 381