Rzym Kolonialny, tetradrachma billonowa, 289-290 (L-S)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-12-2017 18:00
Zakończenie: 04-01-2018 20:51:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:51:40
150848
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Dioklecjan 284-305, tetradrachma billonowa, 289-290 (L-S), Aleksandria, Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis, Rw: Elpis stojąca w lewo, trzymająca kwiatek na dłoni, w polu data LS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 6.41 g, patyna
Literatura: Emmett 4046

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 101