Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 277
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 170 zł
150956
| Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Probus 276-282, antoninian, 277, Siscia, Aw: Cesarz w koronie radialnej w lewo trzymający berło zwińczone orłem, IMP C MAVR PROBVS P F AVG, Rw: Cesarz na koniu w lewo, trzymający berło, ADVENTVS PROBI AVG, w odcinku Г/XXI |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
brąz 4.30 g, wyszczerbienia obrzeża jednak bardzo ładna moneta, miejscowa patyna na rewersie |
RIC 632 |
Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 221
1) 170 zł
2) 170 zł
3) 160 zł
4) 130 zł
5) 120 zł
6) 90 zł
7) 80 zł
| min |