Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 277

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:49:40
150956
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus 276-282, antoninian, 277, Siscia, Aw: Cesarz w koronie radialnej w lewo trzymający berło zwińczone orłem, IMP C MAVR PROBVS P F AVG, Rw: Cesarz na koniu w lewo, trzymający berło, ADVENTVS PROBI AVG, w odcinku Г/XXI
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.30 g, wyszczerbienia obrzeża jednak bardzo ładna moneta, miejscowa patyna na rewersie
Literatura: RIC 632

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 196

1)  170 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  90 zł
7)  80 zł