Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 244-246

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:44:00
150925
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip II 247-249 - jako cezar 244-247, antoninian, 244-246, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis: M.IVL.PHILIPPVS CAES, Rw: Filip II w zbroi stojący w prawo, trzymający globus i berło, napis: PRINCIPI IVVENT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.43 g, piękny, delikatna patyna, detale
Literatura: RIC 216c

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 123

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  100 zł
5)  90 zł