Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 249-251

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:44:40
150309
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan Decjusz 249-251, antoninian, 249-251, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP C M Q TRAIANVS DECIVS AVG; Rw: Geniusz stojący w lewo, trzymający paterę i róg obfitości, po prawej sztandar legionowy, GENIVS EXERC ILLVRICIANI
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 4.03 g, ładny portret, delikatna patyna
Literatura: RIC 16c

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 140

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł