Polska, szeląg, 1579
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1579
Cena wylicytowana: 38 zł
204757
| Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, szeląg, 1579, Gdańsk |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Gum.H. 788, Kop. 7426 (R) |
Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 152
1) 38 zł
2) 36 zł
| min |