Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 268-270

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 04-01-2018 20:46:40
149078
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki 268-270, antoninian, 268-270, Mediolan, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP CLAVDIVS P F AVG; Rw: Fides stojąca w lewo, trzymająca dwa sztandary legionowe, FIDES MILIT, w odcinku S
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.30 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 149

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 99

1)  48 zł